Torby z nadrukiem jako nośnik reklam

foto2

Sitodruk zapoczątkował wszystko …

Sitodruk to metoda druku która znalazła swoje miejsce w wielu gałęziach przemysłu. Dzięki możliwości zastosowania nadruku na wielu powierzchniach reklamowych taki jak papier, plastik, metal a nawet szkło można zaryzykować twierdzeniem że jest to najstarsza i najlepiej rozwijająca się metoda druku szablonowego.

Firmy decydują się na współprace z pracowniami sitodruku, ponieważ za rozsądne pieniądze można zorganizować ciekawą reklamę. Dobrym przykładem są torby z nadrukiem  gdzie można umieścić swój indywidualny logotypy czy też dane kontaktowe do sprzedawcy. Takie rozwiązanie podnosi prestiż sprzedawanego asortymentu ponieważ „opakowanie” w dużej mierze stanowi o konkurencyjności produktu.

Zamawiając torby papierowe z nadrukiem ważne aby dokładnie przeanalizować lokalny rynek. Rozpiętość cenowa jest duża a wszystko zależne jest od kosztów przygotowalni które ustala każda pracowania z osobna. Przeważnie ceny za przygotowanie matrycy do druku sitowego waha się w przedziale od 30-50 zł netto a przy większych nakładach druku cenę można skutecznie „obniżyć”.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s